Váš košík je prázdný.

Výkup knih provádíme denně. Vykupujeme od 8:00 do 18:00 nebo podle dohody a v případě většího množství jezdíme po celé České republice. Společnost  Český antivariát s.r.o. Vám pomůže zpeněžit knihy, které již nepotřebujete. Výkup knih a celých knihoven včetně sbírek nebo pozůstalostí provádíme s ohledem a profesionalitou.

Vykupujeme knihy v dobrém stavu a nepoškozené. Míra poškození úměrná stáří a "normálního" používání je samozřejmě přijatelná. U starých tisků je poškození přijatelé a zpravidla i obvykle.

Vykupujeme všechny druhy knih zejména:

  • Odbornou literaturu (počítačová, lékařská, technická, náboženská atd.)
  • Historie a válečnou literaturu
  • Dětskou literaturu (pohádky, knihy pro nejmenší i pro teenagery, fantasy literaturu)
  • Hobby literatura (sport, kuchařky, zahrada a příroda, kutilství, chovatelství)
  • Zeměpis, Cestopisy, Průvodce a turistické mapy
  • Encyklopedie, učebnice, slovníky a cizojazyčná literatura (SŠ, VŠ, slovníky)
  • Komiksy (Čtyřlístek, Rychlé šípy, Kometa, ABC atd.)
  • Časopisy (Ahoj na sobotu, Mladý svět, Květy, Dikobraz atd.)

Domluvte si s námi schůzku a my přijedeme až k Vám domů a výkup knih uskutečníme přímo u Vás. Knihy po dohodě na místě oceníme, zaplatíme a odvezeme. Náš antikvariát Vám zaručuje dobré výkupní podmínky.

Za knihy platíme hotově.

Pro výkup knih menšího množství tj. do 50ks nás kontaktujte na náš e-mail vykup@ceskyantikvariat.cz nebo telefonicky na +420 604 523 620. Do e-mailu můžete přiložit seznam knih nebo fotografie abychom mohli předběžně vyhodnotit vaší nabídku. Nezapomeňte v e-mailu uvést město nebo obec a telefon. Pracovník našeho antikvariátu Vás bude obratem kontaktovat.

Pokud se potřebujete zbavit nepotřebných či poškozených a zničených knih zavolejte nás. Náš antikvariát přijmeme jakékoliv množství darovaných knih a zdarma je odvezeme. Knihy by neměli končit v kontejnerech a pokud jejich stav nedovoluje, aby mohli posloužit někomu dalšímu, postaráme se o jejich ekologickou likvidaci.

Na jakýkoliv dotaz ohledně výkupu knih vám rádi odpovíme na e-mailu vykup@ceskyantikvariat.cz

Scroll to Top